نگاهی کامل به شرکت هایک ویژن

 

هایک ویژن,شرکت هایک ویژن,دستاورد های شرکت هایک ویژن

هدف شرکت هایک ویژن
قدرت بخشیدن به بينايي براي امنیت و رشد پایدار جهان
مأموریت شرکت هایک ویژن
پیدا کردن شیوه های مبتکرانه براي درک و فهم بهتر دنیای اطراف، قدرت بخشیدن به بینش تصمیم گیرندگان و متخصصان و ارتقاء امنیت و رشد پایدار جهان
ارزش های شرکت
تعهد و اختصاص تمامی منابع در جهت موفقیت مشتري
پایداری به ارزش ها
واقع بینی و صداقت
در جستجوی برتري

هایک ویژن به عنوان یک پیشرو در صنعت نظارت تصویر حال و آينده
هایک ویژن از شتاب حرکتی شگرفی بهره مند است. محصولات و اپلیکیشن های مختلف ما، صنعت نظارت تصویری هر سال با پیشرفت های جدیدی روبرو می سازد و با غلبه بر محدودیت های موجود به سطح های جدیدی از تکامل دست می یابد.

هایک ویژن با وارد شدن به عرصه های جدید این صنعت، مثل هوش مصنوعي، محاسبات ابری و یادگیری عمیق، صنعت امنیت و نظارت تصویری را هدایت می کند و با استفاده از آن ها شتاب حرکتی بزرگ بسوی آينده را برنامه ريزي می نماید.

هایک ویژن ، براي ششمین سال پیاپی به وسیله مؤسسه تحقیقاتی HS Research بعنوان تأمين کننده نخست جهانی محصولات جامع نظارت تصویری معرفی شد. و در مجله Security 50 مؤسسه A& S براي دومین سال پیایی جایگاه نخست را در سال 2017 بدست‌آورد .

هایک ویژن تأمين کننده نخست جهانی محصولات جامع نظارت تصویری درامد حاصل از فروش 6/ 65 میلیارد دلار در سال 2017 ميلادي با نرخ رشد 31/ 19 درصد از 2010 تا 2017 و نرخ رشد 42/ 1 درصد بوده است

هایک ویژن,شرکت هایک ویژن,دستاورد های شرکت هایک ویژن

دستاورد هاي شرکت هایک ویژن
هر رویداد مهم در صنعت امنیتی ناشی از توسعه های دوره های تکنولوژیکی جدید است. هایک ویژن، بیش تر از رقبای خود در صنعت امنیت، سرسختانه می کوشد تا محدودیت ها را پشت سر گذارد و در این عرصه پیشرو باشد. تلاش بی وقفه ما براي نوآوری منجر به پیشرفت های فنی در این صنعت شده، ما بطور مرتب محصولاتمان را بازتولید و براي تولید محصولات تازه، استاندارد های صنعتی را ویرایش می کنیم. ما به حق مالیکت معنوی بخش خصوصی احترام می گذاریم و می کوشیم محیطی مناسب رشد و رقابت سلامت آماده سازیم.

مفتخریم بدانیم سعی ما باعت ترقی این صنعت شده است.

هایک ویژن فعالانه باعث ارتقاء نوآوری در صنعت ميشود ، از اوایل عصر دیجیتال تا دوره هوشمند امروزی، از هر فرصتی براي ترقی در صنعت امنیت با تکنولوژی های خلاقانه مان استفاده کرده ایم.

تکنولوژی های اصلی هایک ویژن
هایک ویژن با در اختیار داشتن بزرگترین تیم تحقيق و توسعه در زمينه هوش مصنوعي در صنعت امنیت، تجریات چشمگیری در تشخیص هدف ویدیویی، تقطیع تصویر، ساختار ویدیویی و بازیابی ویدیو کسب نموده است .

• مخلوقات هوشمند
هوش مصنوعي هایک ویژن، تکنولوژی های گوناگونی مانند ادراک چند رسانه ای، کلان داده چند بعدی، یادگیری عمیق، هوش لبه ای، بينايي ماشيني و ارتباط ماشین – انسان را در بر میگیرد.

• کدک صوتي و تصویري
دیتای اضافی و اطلاعات غیر حساس در سیگنال صوتی و تصویری فشرده ميشود و حجم دیتای که ارسال و بر روی شبکه ذخیره ميشود ، با حفظ کیفیت تصویر ویدیویی کاهش می یابد.

• آنالیز ویدیویی و شناسایی الگو
کارایی و قابلیت های دفاعی سیستم های نظارت تصویری بهبود یافته است و کاوش و استفاده از دیتا براي حجم عظیمی از داده های نظارتی را میسر می سازد.

• ذخیره سازی دیتای صوتی و تصویری
هارد درایوهای پارتیشن بنده شده، هشدار عملکراد نا مناسب هارد درایو و تکنولوژی S. M. A. R. T پراکندگی اطلاعات بر روی هارد را کاهش ميدهد . این ویژگی ها حفاظت از اطلاعات مهم را تقویت ميکنند و سبب سازگاری بیش تر با سیستم های نظارت تصویری ميشود .

• کنترل و شبکه بندی پخش آنلاین مدیا
کنترل تحت شبکه هایک ویژن بر محدودیت های مسیر دهی در تجهيزات غلبه کرده و از فشار بر روی دستگاه ساختار شبکه کم میکند ، نیاز به پهنای باند گسترده شبکه را کم ميکند و تجهيزات داخلی و خارجی شبکه را مجزا می سازد

• توسعه سیستم نهفته( تعبیه شده)
این سیستم که بر روی اپلیکیشن ها تمرکز دارد و بر اساس تکنولوژی کامپیوتری ساخته شده، دارای ویژگی های عملکرد استوار و نگهداری ساده است که تضمین کننده عملکرد با ثبات و طولاني‌مدت ميباشند .

شبکه هاي پشتیبانی هایک ویژن
در شرکت هایک ویژن همواره اولیت با مشتري است. هایک ویژن، هم زمان با کار با مشتریان براي شناسایی نیاز های آنها و عرضه راهکارهایی که متضمن موفقیت آن ها باشد. شراکت های طولاني‌مدت را هم پرورش ميدهد . هایک ویژن یکی از بزرگ ترین شبکه های بازاریابی در این صنعت را تأسیس کرده که متشکل از 33 شبکه فرعی منطقه ای خارجی و 36 شعبه در سراسر کشور چین می باشد و پاسخگویی سریع به احتیاج های مشتریان، کاربران و شرکاء را تضمین می نماید.

هایک ویژن تهران بعنوان نمایندگی هایک ویژن در ایران می باشد

دوربین مداربسته هایک ویژن را از کجا و با چه گارانتی خريداري کنیم ؟!

هایک ویژن,شرکت هایک ویژن,دستاورد های شرکت هایک ویژن

دوربین مداربسته هایک ویژن (Hikvision) را از عاملیت های مجاز فروش محصولات هایک ویژن همانند هایک ویژن تهران (کمیران )و با گارانتی اصلی 2 ساله تعویض شرکت پارس ارتباط افزار خریداری نمایید.
آدرس : تهران خیابان جمهوری پاساژ امجد طبقه همکف پلاک 28 فروشگاه هایک ویژن تهران (کمیران)

 

منبع: بیتوته